Nasza jednostka ma możliwość udostępnienia trzech apartamentów mieszkalnych dla obecnych i byłych funkcjonariuszy PSP, strażaków OSP, funkcjonariuszy innych służb państwowych. Posiadamy trzy apartamenty do 6 osób. Wszystkie mieszkania dostępne są z poziomu parteru, wejścia od strony ogrodzonego placu, na którym można zaparkować samochód. 

Mieszkania znajdują się w centrum miasta Puck, w niedalekiej odległości od środków komunikacji publicznej. Odległość do centrum miasta (Stary Rynek) ok.300 m, plaża strzeżona nad zatoką, molo, port jachtowy – ok. 600 m. W bliskości znajdują się także poczta, banki, sklepy. W pobliżu Zatoki Puckiej i nie tylko zanjduje się ścieżka rowerowa. Region oferuje sporo atrakcji, piękna przyrody, miłej atmosfery itp.

Miejsce idealne do spokojnego wypoczynku oraz jako baza wypadowa do okolicznych, nadmorskich miejscowości. W Pucku jak i w najbliższych miejscowościach, w trakcie sezonu letniego organizowane są liczne imprezy o charakterze kulturalnym, rozrywkowym jak i sportowym. 

Informacje o regionie, imprezach dostępne są na stronach lokalnych samorządów, Miasta Puck, Gminy Puck, Miasta Władysławowo, Miasta Jastarnia, Miasta Hel, Gminy Krokowa i Gminy Kosakowo. 

Apartamenty o powierzchni ok. 40 m2, składają się z 2 pokoi sypialnych, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Na wyposażeniu znajdują się naczynia, sztućce, kuchenka elektryczna, lodówka i telewizor. Po uzgodnieniu telefonicznym istnieje możliwość dostawki łóżeczka dla małego dziecka. W chwili obecnej brak dostępu do sieci wifi, Internetu.

Pokoje dostępne są w okresie od maja do września.

Warunki korzystania z apartamentów i ewentualne inne terminy do uzgodnienia telefonicznego, pod numerem 609 330 231.

Zapraszamy!!!