POKOJE GOŚCINNE – Tel. kontaktowy 609 330 231

Nasza jednostka ma możliwość udostępnienia trzech apartamentów mieszkalnych dla obecnych i byłych funkcjonariuszy PSP, strażaków OSP, funkcjonariuszy innych służb państwowych. Posiadamy trzy apartamenty do 6 osób. Wszystkie mieszkania dostępne są z poziomu parteru, wejścia od strony ogrodzonego placu, na którym można zaparkować samochód.

Miejsce idealne do spokojnego wypoczynku oraz jako baza wypadowa do okolicznych, nadmorskich miejscowości. W Pucku jak i w najbliższych miejscowościach, w trakcie sezonu letniego organizowane są liczne imprezy o charakterze kulturalnym, rozrywkowym jak i sportowym.

Mieszkania znajdują się w centrum miasta Puck, w niedalekiej odległości od środków komunikacji publicznej. Odległość do centrum miasta (Stary Rynek) ok.300 m, plaża strzeżona nad zatoką, molo, port jachtowy – ok. 600 m. W bliskości znajdują się także poczta, banki, sklepy. W pobliżu Zatoki Puckiej i nie tylko zanjduje się ścieżka rowerowa. Region oferuje sporo atrakcji, piękna przyrody, miłej atmosfery itp.