Numery alarmowe

998

112

Licznik odwiedzin


Wizyt dziś:13
Wizyt wczoraj:39
Ten miesiąc:963
Ogólnie wizyt:76432
Max. dziennie:1074

DSC 0538

Nasza jednostka ma możliwość udostępnienia trzech apartamentów mieszkalnych dla obecnych i byłych funkcjonariuszy PSP, strażaków OSP, funkcjonariuszy innych służb państwowych. Posiadamy trzy apartamenty do 6 osób. Wszystkie mieszkania dostępne są z poziomu parteru, wejścia od strony ogrodzonego placu, na którym można zaparkować samochód. 

 

DSC 0544

Mieszkania znajdują się w centrum miasta Puck, w niedalekiej odległości od środków komunikacji publicznej. Odległość do centrum miasta (Stary Rynek) ok.300 m, plaża strzeżona nad zatoką, molo, port jachtowy – ok. 600 m. W bliskości znajdują się także poczta, banki, sklepy. W pobliżu Zatoki Puckiej i nie tylko zanjduje się ścieżka rowerowa. Region oferuje sporo atrakcji, piękna przyrody, miłej atmosfery itp.


DSC 0543

Miejsce idealne do spokojnego wypoczynku oraz jako baza wypadowa do okolicznych, nadmorskich miejscowości. W Pucku jak i w najbliższych miejscowościach, w trakcie sezonu letniego organizowane są liczne imprezy o charakterze kulturalnym, rozrywkowym jak i sportowym. Informacje o regionie, imprezach dostępne są na stronach lokalnych samorządów, Miasta Puck, Gminy Puck, Miasta Władysławowo, Miasta Jastarnia, Miasta Hel, Gminy Krokowa i Gminy Kosakowo. DSC 0537

DSC 0552

Apartamenty o powierzchni ok. 40 m2, składają się z 2 pokoi sypialnych, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki.

DSC 0524

Na wyposażeniu znajdują się naczynia, sztućce, kuchenka elektryczna, lodówka i telewizor.

Po uzgodnieniu telefonicznym istnieje możliwość dostawki łóżeczka dla małego dziecka


W chwili obecnej brak dostępu do sieci wifi, internetu.

Pokoje dostępne są w okresie od maja do września.

DSC 0530

Warunki korzystania z apartamentów i ewentualne inne terminy do uzgodnienia telefonicznego, pod numerem 609 330 231.


Zapraszamy!!!

DSC 0535

Ciekawe strony

miasto puck

psp

zosp