Numery alarmowe

998

112

Licznik odwiedzin


Wizyt dziś:4
Wizyt wczoraj:14
Ten miesiąc:887
Ogólnie wizyt:76356
Max. dziennie:1074
Aktualności

10 i 13 czerwca nasza jednostka przeprowadziła lekcje pogadanki dla klas 1 i 2 Szkoły Podstawowej w Pucku. Tematem zajęć było bezpieczeństwo w życiu codziennym, przeciwdziałanie niebezpiecznym i patologicznym zachowaniom. Termin jest nieprzypadkowy, zbliżają się wakacje więc dzieci będą miały dużo czasu na zabawę w trakcie której nie trudno jest o sytuacje niebezpieczne.

W trakcie zajęć dzieci otrzymały kolorowe książeczki traktujące o bezpieczeństwie a także zestaw kredek. Zajęcia odbyły się dzięki pozyskanej dotacji od Urzędu Miasta Puck. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę w przyszłym roku szkolnym.

Już niedługo w naszej galerii kilka zdjęć ze wspomnianych zajęć.

Ciekawe strony

miasto puck

psp

zosp