Numery alarmowe

Ogólnie wizyt:76356
Max. dziennie:1074
DSC00008-6.JPG

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Pucku uczestniczyła w VIII Ogólnopolskim Konkursie organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych w Warszawie. Konkurs został rozstrzygnięty 31.03.2017 roku. Nasza Młodzieżowa Drużyna w tym konkursie zdobyła tytuł „NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH na wzorową MDP i jej opiekuna” za działalność w 2016 roku.
Konkurs odbył się według następujących kryteriów:

1. Podnoszenie wiedzy i umiejętności członków MDP z zakresu zapobiegania pożarom i innym miejscowym zagrożeniom poprzez udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym i powiatowym. Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej
  2. Propagowanie przepisów przeciwpożarowych i prewencyjnych w środowisku
  3. Rozwijanie sprawności fizycznej członków MDP poprzez uprawianie różnych dyscyplin sportowych i turystyki
  4. Organizowanie działalności kulturalno – oświatowej i historycznej w środowisku, uczestnictwo w uroczystościach patriotycznych w swojej miejscowości
  5. Organizacja MDP
  6. Posiadanie proporca drużyny i Kroniki MDP

Naszą Drużynę reprezentowała delegacja dh Agnieszka Wewiórowska wraz z opiekunem dh Teresą Ginter.
Po wręczeniu dyplomu i nagrody pieniężnej przez Prezesa ZOSP RP dh Waldemara Pawlaka odbył się uroczysty obiad na Zamku Królewskim w Warszawie.
W tym dniu zwiedzaliśmy Muzeum Niepodległości, Zamek Królewski, Łazienki Królewskie oraz Pałac Kultury i Nauki.

Ciekawe strony

miasto puck